Kedves Peonzás Barátaink!

Lezártuk a tegnapi versenynappal a tavaszi kampányunk 4. hétét. Holnaptól újra meghódítjuk Fejér és Veszprém megyét, tehát KÉSZÜLJETEK, GYAKOROLJATOK, mivel kezdenek a versenyek és így a nyeremények is erős lendületet venni!!!

Egy kis visszapillantót küldök Nektek a tegnapi dunaújvárosi versenyünkről, ahol mintegy 140 sorszámot osztottunk ki. Rengetegen szálltak harcba a kerékpár-főnyereményért, amit hatalmas csatában a 14 éves LIU VANESSZA nyert meg. De a többi döntősünk sem távozott a helyszínről üres kézzel. Egyedi, értékes, SALVADOR által dedikált peonzás relikviákat osztottunk hosszú percekig…

MINDEN résztvevőnek gratulálunk, a boldog győztes Vanesszának pedig különösen. ÜGYES VOLTÁL!!!

ÉS NE FELEDJÉTEK —- SÍRNI CSAK A GYŐZTESNEK SZABAD…   🙂

Íme a fotók a versenyről:

Koncentráció  Peonzás tömeg Dunaújvárosban  padlóközeli kép a peonzákról  Pörög a verseny peonza  Salvador elmélyülten figyel  Ki nevet a végén?!  A győztesek csoportképe  Vanessza, Salvador és Timi  Liu Vanessza peonza nyertes és a nyeremény kerékpár